Kiedy potrzebujesz Pomoc Drogowa Siewierz z samochodem, utknięcie na poboczu bez pojęcia, co będziesz robić, może być frustrujące. Możesz mieć drobne problemy, takie jak przebita opona lub rozładowany akumulator, lub możesz potrzebować większej pomocy, takiej jak holowanie na poboczu drogi lub usługi holownicze. Bez względu na to, z czym potrzebujesz pomocy, Drogowe Serwisy Samochodowe On the Spot mogą służyć pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku z szybką i przyjazną obsługą, która szybko i bezpiecznie przywróci Cię na drogę.

Co oferujemy

Rozumiemy, że gdy coś się zepsuje w Twoim samochodzie, musisz to naprawić jak najszybciej. Dlatego oferujemy różnorodne usługi, od drobnych napraw po holowanie pomocy drogowej. Zadzwoń do nas już dziś lub wpadnij do naszego sklepu i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Naprawy samochodowe na miejscu

Potrzebujesz holowania lub lawety? Oferujemy usługę pomocy drogowej. Służymy pomocą we wszystkim, od drobnych usterek, które naprawiamy na miejscu, po holowanie i holowanie wszystkich pojazdów mechanicznych. Jeśli podróżujesz w nieznanym rejonie, zadzwoń do nas po pomoc w drodze! Jesteśmy dostępni 24/7.

Holowanie i holowanie

Jeśli twój samochód zepsuje się na poboczu, będziesz chciał wezwać lawetę. Świadczymy pomoc drogową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Oferujemy holowanie wszystkich samochodów osobowych, SUV-ów, pickupów, furgonetek i nie tylko.
Na naszym specjalistycznym sprzęcie możemy również holować półciężarówki.