Maszyny do lodów, maszyny cukiernicze Telme

TELME wierzy, że wyzwania w przyszłości będą coraz bardziej związane z wiedzą dlatego inwestuje w trening i rozwój. Zarówno początkujący, jak i eksperci muszą być nauczani podstaw i specjalistycznych wiedzy w celu wykreowania określonego rynku.

Włoskie lody rzemieślnicze charakteryzują się organoleptyczną jakością, osiągalną dzięki świeżości i dobrej jakości składnikom oraz dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu. Jakość ich struktury osiąga się za pomocą użycia poprawnego zrównoważenia wody z substancjami stałymi, jak również dokładnego doboru ilości cukru i tłuszczy. Pełna higiena jest wartością „etyczną”, którą producenci i sprzedawcy lodów muszą zagwarantować klientowi. Dodatkową umiejętnością specjalistów w dziedzinie produkcji lodów jest również proponowanie nowych pomysłów z zachowaniem umiaru i zdrowego rozsądku. Kluczowa jest również wiedza na temat urządzeń biorących w procesie produkcji lodów.

 

Maszyny do lodów Telme

 

TELME projektuje i buduje  maszyny do lodów (frezery do lodów, pasteryzatory do lodów), maszyny gastronomiczne i urządzenia dla przemysłu spożywczego, od trzydziestu pięciu lat, a właściciele zajmują się tym od ponad pięćdziesięciu lat.

TELME jest liderem w zakresie oszczędzania energii. Produkowane maszyny do lodów, urządzenie gastronomiczne i maszyny cukiernicze pozwalają na wdrożenie szybkiego cyklu produkcyjnego ze znaczącymi oszczędnościami czasu, energii i wody. Dodatkowo urządzenia wielofunkcyjne RIBOT zapewniają efektywność i powtarzalność procesu produkcji w lodziarniach, cukierniach, piekarniach i w punktach HoReCa.